درباره فرهان سیستم

گروه فنی مهندسی فرهانیران سیستم از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه دوربین های مدار بسته، دزدگیر، سیستم های نظارت تصویری  و … آغاز نمود و با توجه به پیشرفت های بدست آمده در این زمیته سرانجام گروه فنی مهندسی فرهانیران سیستم در سال 1398 موفق به اخذ نمایندگی فروش برند SILEX در شاهین شهر و خمینی شهر با هدف رسیدن رتبه 1 در زمینه سیستم های امنیتی و …  شد.

این شرکت تا کنون با بسیاری از شرکت ها، سازمان ها دولتی و غیردولتی  از جمله سیتی سنتر اصفهان همکاری کرده است.

در حال حاضر گروه فنی مهندسی فرهانیران سیستم، فعایت های خود را در زمینه نصب و راه اندازی  دردگیر و دوربین مداربسته، قفل های برقی ضد سرقت، سکشنال، نصب جک و پمپ مخصوص درب های پارکینگی و ریلی ، انواع درب های اتوماتیک، درب کرکره برقی و… توسعه داده است  تا بتواند بیشترین سطح پاسخگویی به نیاز شما خوبان را پوشش دهد.

گروه صنعتی فرهانیران سیستم

اهداف فرهانیران سیستم

امروزه امنیت داشتن بین افراد یک جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اتفاقات ناگواری که همه ما در محیط اطرافمان شاهد آن هستیم که متاسفانه روز به روز هم رو به افزایش است، برای هر شهروند داشتن فضای امنی  برای حریم خصوصی که احساس آرامش کند، به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. در این راستا گروه فنی مهندسی فرهانیران سیستم از سال 1392 در زمینه ارائه خدمات حفاطتی که در صدر آن دوربین مدار بسته و دزدگیر است قدم نهاده است.

به حول و قوه ی الهی تاکنون توانسته ایم از جمله پیشگامان این صنعت در سطح شهرستان خمینی شهر باشیم و فعالیت هایی مانند فروش دزدگیر و دوربین مداربسته، مشاوره، نصب و اجرای پروژه های نظارتی با جدید ترین متد های  روز دنیا انجام می دهیم.  

خدمات فرهان سیستم

دفتر فنی مهندسی فرابین سیستم کامل ترین و مجهزترین سیستم های نظارتی و حفاظتی در خمینی شهر

  • نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته

  • نصب سیستم دزدگیر

  • هوشمند سازی منازل

  • نصب انواع درب های اتوماتیک

  • نصب انواع درب های کرکره برقی

  • نصب و راه اندازی قفل های برقی ضد سرقت

  • و….